Penzion Bohemia najdete v Lomnici nad Lužnicí nedaleko Třeboně. Rodinná atmosféra, klidné prostředí penzionu, wellness či chutná kuchyně Vám zaručí příjemně strávené chvíle v Jižních Čechách. Cílem našeho Penzionu Bohemia je, aby se všichni naši hosté cítili jako doma a rádi se k nám vraceli. Okolí s mnohými turistickými cíli a přes 200 km cyklistických tras zajistí aktivní dovolenou dle vašich představ.

Check-in (nástup na ubytování) od 16:00 hod.
Check-out (odhlášení se z ubytování) do 10:00 hod.

Platba možná pouze v hotovosti.


Pokoje

V našem rodinném penzionu o celkové kapacitě 55 osob je Vám k dispozici 20 pokojů ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém provedení s možností přistýlky. Nabídnout Vám můžeme také dva rodinné apartmány pro 4 – 5 osob.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, kvalitní Wi-Fi připojení a trezor. Některé pokoje disponují ledničkami.


Restaurace

V přízemí penzionu Bohemia se nachází restaurace, kde se každý den podávají snídaně. Typ snídaní je závislý na obsazenosti penzionu – servírovaná nebo formou bufetu.

Ve večerních hodinách je možné v restauraci posedět, navečeřet se, zahrát deskové hry a příjemně strávit zbytek dne. Našim ubytovaným hostům nabízíme možnost si společně s ubytováním objednat také polopenzi.


Parkování a úschovna kol

Pro pohodlné zaparkování je Vám k dispozici naše oplocené parkoviště. Parkování je zdarma a vzdálené pouze 100 m od penzionu.

Součástí parkoviště je i uzavřená úschovna, kde si můžete bezplatně uložit své kolo.

Parkoviště je také možné využít v den příjezdu před nástupem na ubytování nebo v den odjezdu po odhlášení se z ubytování.


Ubytovací řád

Ubytovací řád naleznete ZDE.

Těšíme se na Vaši návštěvu!